Pro GamerS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi

Model Cerere UnBan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
AlXe
Administrator
AlXe
Rank: Administrator
Status:
Detinator Steam : DA
Mapa : de_dust2
Modul Preferat : Mix
Arma : AWP
Pistol : Usp
Mesaje : 90
Data de inscriere : 16/07/2012
Varsta : 25
Localizare : Stefanesti

Model Cerere UnBan Empty
MesajSubiect: Model Cerere UnBan Model Cerere UnBan EmptyVin Iul 20, 2012 1:18 am

Orice cerere de unban facuta dupa 24 ore de la ora banului nu se va mai lua in considerare.

In caz ca primiti un ban asigurati-va in primul rand ca e permanet sau temporar.Daca e permanent atunci veti gasi in folderul cstrike 2 poze.Cele 2 poze le veti uploada pe http://www.imageshack.us sau pe un server de hosting gratuit al pozelor cunoscut voua.Pentru a vi se lua in considerare cererea de unban trebuie sa formulati o cerere asemanatoare celei de mai jos.In caz contrar topicul va fi sters fara avertizare


-Cerere tip :

NICK: nick-ul pe care ati primit banul
ORA: ora aproximativa cand ati primit banul
ADMIN : adminul care credeti ca va dat ban sau admini care erau pe server [sa specificati ]
MOTIV : motivul posibil pentru care ati luat ban
IP : Ip ul care trebuie sa fie debanat
STEAM (optional) : asta in cazul in care folositi steam



-Mentiuni : NU veniti cu scuze de genul : azi am jucat pe server si a doua zi cand am incercat sa intru am realizat ca aveam ban / adminul mi-a facut poze dar nu au aparut in folderul cstrike si mi-a dat ban/ fratele sau oricare altul a jucat cu cheaturi de la calculatorul meu ( sunteti responsabili direct indiferent cine e la pc-ul vostru)/am primit ban pe server permanent dar nu am gasit pozele ( sunt cazuri izolate si astea se pot dovedi).Daca aveti intentia de a folosi aceste scuze mai bine nu mai formulati cererea deloc pentru ca nu se vor accepta scuze de acest gen.


Pentru admini : Asumati-va responsabilitatea fiecarui ban dat de voi si aduceti argumente celor banati care formuleaza o cerere de unban.Aveti maxim 3 zile la dispozitie pentru a revendica banul ( depinde cine la dat).In caz contrar se va recurge la debanarea userului care a facut cererea de catre un alt admin si daca se va gasi vinovatul, cel in cauza va suporta consecintele
Sus In jos
https://pro-gamers.1talk.net

Model Cerere UnBan

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
t [Model] Cerere imagine !
t Model Cerere Admin
t Model Cerere UpGrade
t Model cerere SloT
t Model cerere Rank !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro GamerS :: Reteaua Pro-GamerS :: Serverele Comunitatii Pro-GamerS :: | CsPGS.malware-site.www | - Public [22 SLOTURI] :: Cereri UnBan-